04-7705070
asher@asherlaw.co.il

ביטוח לאומי

עורך דין ביטוח לאומי בחיפה- עורך דין בקריות - עורך דין בחיפה - עורך דין רשלנות רפואית בחיפה - עורך דין גירושין בחיפה

עורך דין ביטוח לאומי בחיפה והצפון

המוסד לביטוח הלאומי הינו גוף סוציאלי שהוקם ע"י המדינה ודרכו משולמים לזכאים מענקים ותגמולים, במוסד קיימים הליכים אשר מזכים את הנפגע בגמלה חודשית או במענק חד פעמי. ביטוח לאומי חיפה הוא אחד מהסניפים הגדולים בארץ בו מתבצעות וועדות לקביעת אחוזי נכות. לכן מומלץ ליווי עורך דין ביטוח לאומי בחיפה אשר ניסיונו יכול להשפיע משמעותית על תוצאות התיק.

ולהלן מקצת ההליכים העיקריים בהם מתמחה משרדנו כנגד ביטוח לאומי:

 • תאונת עבודה – פגיעה בזמן העבודה או בדרך לעבוד או בחזרה ממנה ישירות לבית. הכולל את תקנה 15 ודמי פגיעה בעבודה.
 • נכות כללית – אשר נועדה להוות מעין עזרה מינימלית לנכים אשר אינם זכאים לקצבה מכל  מקור אחר.
 • מחלת מקצוע המדובר במחלה המתפרצת לאחר שנים של סביבת עבודה מזיקה.
 • שירותים מיוחדים – מעבר לקבלת קצבת נכות בסיסית קיימים מקרים בהם נדרשת עזרה בתפקוד היום יום הבא לידי ביטוי ברחצה, ניקוי צרכים, הלבשה וכיוצא באלה. המוסד לביטוח לאומי מממן קצבת נכות מיוחדת זו בהתקיים התנאים הנדרשים.
 • נכה נזקק/תקנה 18 – המדובר במצב בו אדם נפגע בצורה קשה ובלי יכולת להשתכר.  אזי נוצר מצב ביניים בו הוועדה הרפואית רשאית לקבוע כי האדם שבפניה כביכול מעין נכה בשיעור 100% נכות. לכן אותו נכה יזוכה בקצבה חודשית גבוהה יותר מזו לה הוא היה זכאי בשל נכויותיו הזמניות בלבד.
 • ניידות – תושב טרם גיל פרישה אשר קיימת נכות ברגליו (המוזכרת ברשימת הליקויים שבהסכם הניידות) ואשר מחזיק ברישיון נהיגה ונכותו הינה בשיעור של 40% לכל הפחות. באם אין ברשותו רישיון נהיגה, אזי קיימת האפשרות כי יהיה לו "מורשה נהיגה" מטעמו ואז יידרש לנכות בשיעור של  60% לכל הפחות.
 •  מיקרוטראומה  – יציר הפסיקה, אשר פרש את המחלה כסדרה של פגיעות זעירות חוזרות ונשנות, אשר גורמות למחלה. כל אחת מהפגיעות תורמת נזק קטן משלה, עד   אשר הצטברותן של הפגיעות ביחד במשך תקופה ממושכת בה עוסק אדם באותו מקצוע היא זו שיוצרת את המחלה עצמה.
 • שארים – קצבת שאירים ניתנת לקרוביו של תושב ישראל אשר נפטר אך יש לציין כי קצבת השאירים היא רק חלק מהסיוע האפשרי לשאירים כגון מענק פטירה.
 • ילד נכה – קצבה אשר באה להשתתף בהוצאות הכספיות של המשפחה וזאת בכדי להקל על גידולו של הילד ולאפשר לו ככל שניתן לנהל אורח חיים תקין.
 • מספר נוסף של נושאים – פוליו, גזזת, נפגעי איבה, קצבאות זקנה, קצבאות ילדים, דמי תאונה שלא כתוצאה מתאונת עבודה, שמירת הריון לאם, סיעוד דמי לידה שירות מילואים ועוד.

מדוע יש צורך בעורך דין ביטוח לאומי בחיפה להגשת תביעה?

המוסד לביטוח לאומי הוא מוסד בעל נהלים וחוקים נוקשים. רבים מהאנשים אשר ניגשים לבדם בהגשת תביעות כנגד המוסד אין להם את הידע והיכולת להתמודד מול כל הפרוצדורות הדרושות. לכן נכבים והתוצאה שלהם היא עגומה ואינם מקבלים את אשר מגיע להם.

עורך דין ביטוח לאומי מתמחה בתחום במשך שנים, אשר סוסן וצוות המשרד בעלי ניסיון רב שנצבר בטיפול בעשרות תיקים. אנו מתעדכנים בשינויי חוקה ופסקי דין חדשים. יש לנו מאגר מומחים הכוללים רופאים, שמאים וכיוצ"ב שהם הטובים בתחומם. אנו נעזרים בהם על מנת לגבש אסטרטגיה משפטית והוכחות בכדאי שנוכל להוציא ללקוחותינו את מלוא זכויותיהם.

מומלץ לגשת בליווי עו"ד לתביעה כנגד ביטוח לאומי מסיבה אחת פשוטה. מי שניגש ללא עורך דין ב – 90  אחוז מהמקרים מפסיד הרבה יותר מעלות שכר הטרחה. בנוסף הכאב והסבל שנצבר תוך כדאי ההליך לבד הוא קשה מנשוא. עורך דין נמצא שם להגן עליך מפני כל הדברים הללו.

לחץ כאן לקבלת מידע על עורך דין נזיקין במשרדנו

לייעוץ טלפוני ראשוני צור/י קשר עוד היום : 

תחומי התמחות
רוצה להתייעץ?

חייג/י עכשיו:
04-7705070

או השאר/י פרטייך ומומחה יחזור אליך בהקדם

  דילוג לתוכן