עורך דין בקריות - עורך דין בחיפה - עורך דין רשלנות רפואית בחיפה - עורך דין ביטוח לאומי בחיפה - עורך דין תאונות דרכים בחיפה.

רשלנות רפואית בלידה

בישראל מערכת הבריאות היא מהמתקדמות והחדשניות בעולם ופרט בתחום הגניקולוגיה אין הדבר אומר כי לא תתקיים רשלנות רפואית בלידה.

הרשלנות עלולה להיות קשה או קלה, אך כזו שתיצור במהלך הלידה פגיעה באם או בוולד ואף בשניהם – דבר אשר יותיר אותם ואת משפחתם מול התמודדות קשה ויום יומית למשך כל חייהם.
על פי מחקר של המכון הלאומי לחקר שרותי הבריאות ומדיניות הבריאות  כ- 46 אחוזים מתביעות הרשלנות הרפואית בארץ הינן בתחום הגניקולוגיה והלידה. (נכון לשנת 2018). דבר נוסף כאשר המכון בחן את סכום הפיצויים תיקים אלה מהווים יותר מ 55% – מסך התשלום ששולם לתובעים מתוך כלל התיקים בהם נטען להתרשלות בטיפול רפואי.

 במהלך הצירים וכל תהליך הלידה, על הצוות הרפואי להיות מרוכז, קשוב לאם ולהתנהל על פי הנהלים .מקרי הרשלנות העלולים לקרות בעקבות התנהלות בלתי תקינה, קבלת החלטות שגויות או ביצועים שגויים של פרוצדורות על ידי הצוות הרפואי.

התהליכים שעלולים לגרום לרשלנות רפואית בלידה:

בחירה לא נכונה של תהליך הלידה, לידה טבעית או ניתוח קיסרי. פגיעה בעובר, אי מעקב אחרי בדיקות דם, טעות בביצוע פרוצדורה רפואית, ביצוע של לידת וואקום שאין בה צורך, לידה חטופה, אי תשומת לב לזיהום תוך רחמי, השארת עצם זר בגוף במהלך ניתוח קיסרי, התעכבות בביצוע לידה, אי זרימת חמצן לוולד, טעות במינון תרופות, פגיעה בעת הזרקת אפידורל, אי קבלת הסכמה מדעת מהיולדת, מעקב לקוי של המוניטור ועוד מקרים נוספים.

מה ניתן לעשות אם קרה לך אחד מהמקרים האלו?

מומלץ להתייעץ עם עורך דין המתמחה בתחום רשלנות רפואית בלידה, אשר ילווה אותך במהלך על התהליך ויביא עימו את כל ארגז הכלים אשר יעזרו לך להוכיח את ההתנהלות הלקויה של הצוות הרפואי בגרימת הנזק ולקבל את זכויותיך.  החוק מאפשר לתבוע את בית החולים ואת כל מי שקשור בהתנהלות לקויה. אין ספק, כי מהלך הלידה הוא אחד הזיכרונות והרגעים החשובים ביותר בחיי אדם, אם במהלך אותו אירוע קיבלת יחס לא הוגן או לא תקין, וקיים חשד כי התרשלו בטיפול וגרמו לנזק בלתי הפיך לך או לתינוקך. פנה/י עוד היום אל משרד עורכי דין אשר סוסן אשר מתמחה בתביעות מתחום הרשלנות, לשם הערכת סיכוי התביעה שלך.


לקבלת ייעוץ טלפוני חינמי לחץ כאן עכשיו או חייג 04-7705070

לחצו כאן לקבלת מידע נוסף על עו"ד רשלנות הרפואית שלנו

נתקלת ברשלנות?
על מנת להגדיל את הסיכוי להצלחה בתביעה הוכן בשבילך מדריך להגשת תביעה אשר מפרט כיצד להתנהל נכון בתהליך.

תחומי התמחות

עורך דין מומחה זמין בשבילך לייעוץ

חייג/י עכשיו :
04-7705070

או השאר/י פרטייך ועו"ד יחזור אליך בהקדם.

[contact-form-7 id="267" title="Page Contact Form"]