עורך דין בקריות - עורך דין בחיפה - עורך דין רשלנות רפואית בחיפה - עורך דין ביטוח לאומי בחיפה - עורך דין תאונות דרכים בחיפה.

רשלנות רפואית בהריון

רשלנות רפואית בהריון מתרחשת, כאשר הצד האחראי על האם והוולד לא נהג כשורה בטיפול השוטף במהלך כל חודשי מעקב ההיריון. מערכת הבריאות בישראל הינה מהמתקדמות והחדישות בעולם, אך דבר זה אינו מונע היווצרות של נזקים בלתי הפיכים במהלך הריונות.

בדיקות הריון – הבדיקות המומלצות לביצוע במהלך הריון:

חיסון נגד אדמת, בדיקות גנטיות לאיתור זוגות בסיכון למחלות תורשתיות, בדיקת שקיפות עורפית, בדיקות לחץ דם, משקל, חלבון בשתן ובצקות. אולטרסאונד בשליש השלישי לבדיקת דופק, בדיקות דם ושתן. סיסי שליה (CVS), שקיפות עורפית, סקירת מערכות מוקדמת, חלבון עוברי, בדיקת מי שפיר, סקירת מערכות מאוחרת העמסת סוכר וכיוצא באלו.

למרות כל המגוון הרב של הבדיקות לתקינות הריון אין הדבר מבטיח שכל הבדיקות בוצעו כראוי ובנוסף פוענחו כראוי.

על פי מחקר של המכון הלאומי לחקר שרותי הבריאות ומדיניות הבריאות כ – 46 אחוזים מתביעות הרשלנות הרפואית בארץ הינן בתחום הגניקולוגיה והלידה. ( נכון לשנת 2018). דבר נוסף כאשר המכון בחן את סכום הפיצויים  תיקים אלה מהווים יותר מ 55% – מסך התשלום ששולם לתובעים מתוך כלל התיקים בהם נטען להתרשלות בטיפול רפואי.

רשלנות רפואית בהריון, המקרים שקורים בעקבות התנהלות בלתי תקינה:

מומים בנולד, טעויות אבחון באם ובוולד, בעיות בהתפתחות העובר, אי גילוי מחלות בזמן, רעלת הריון, אי גילוי סכרת הריון, תסמונות גנטיות שלא אובחנו, פענוח בדיקות בצורה רשלנית, התעלמות מגורמי סיכון, אי המלצה על סיום הריון בעקבות בעיות התפתחות וכיוצא באלו.

על מנת להגדיל את הסיכוי להצלחה הוכן בשבילך מדריך להגשת תביעה אשר מפרט כיצד להתנהל נכון בתהליך.

התנהלות מול חברות הביטוח:

חברות הביטוח מפרסמות הבטחות של הרים וגבעות בכדאי שלקוחות יצטרפו לשירותיהם. מה שבפועל כשאר זקוקים להפעיל את פוליסת הביטוח בכדאי לקבל את מה שמגיע לך לאחר ששילמת ממיטב כספך במשך שנים. חברת הביטוח תעשה הכל ותעביר אותך בירוקרטיות ותציע הסכם פשרה מינימלי ככל הניתן בכדאי לצאת עם כמה שפחות  נזק לעצמם ללא התחשבות בלקוחותיהם ומצבם.

ולכן מומלץ להתמודד מול חברת הביטוח כאשר הנכם מיוצגים על ידי עורך דין המתמחה בתחום הרשלנות הרפואית בהריון על מנת לקבל את כל שמגיע לכם. 
לקבלת ייעוץ :


לקבלת ייעוץ טלפוני חינמי לחץ כאן עכשיו או חייג 04-7705070

תחומי התמחות

עורך דין מומחה זמין בשבילך לייעוץ

חייג/י עכשיו :
04-7705070

או השאר/י פרטייך ועו"ד יחזור אליך בהקדם.

[contact-form-7 id="267" title="Page Contact Form"]