אשר סוסן - משרד עורכי דין

עורך דין אשר סוסן, הינו בוגר תואר ראשון במשפטים LL.B, תואר שני LL.M–מוסמך במשפטים ובעל התמחות מיוחדת מטעם אוניברסיטת חיפה–“משפט ורפואה”.

המשרד הוקם לאחר קריירה מגוונת ומוצלחת במשרדים המובילים ביותר בארץ בתחום נזקי הגוף. יתרונו של משרד עורכי הדין אשר סוסן, הינו בכך שייצג את שני צדי המתרס הן את חברות הביטוח והן את התובעים, דבר אשר מעניק למשרד את היכולת לדעת כיצד מתנהל וחושב הצד השני ובהתאם לכך לבחור באסטרטגיה הנכונה והיעילה ביותר על מנת למקסם את הפיצויים המגיעים ללקוחות המשרד. 

המשרד הינו משרד בוטיק, דינמי ובעל גישה חדשנית בכל הנוגע ליחסי לקוח-עורך דין, תוך שימת דגש על: 

  • יחס אישי זמינות והענות לצרכיו של כל נפגע.
  • גישת התנהלות לטובת הלקוח – עורך דין בכיר מתחיל את ההליך הוא זה שגם מסיים אותו, ובכך נמנע מצב בו התיק "ייפול בין הכיסאות". 
  • מענה מהיר לפניית הלקוח ואופציית יצירת התקשרות לנוחות הלקוח במספר פלטפורמות – סלולר, מייל, וואטסאפ ואתר האינטרנט. משרד עורכי דין אשר סוסן, מייצג את לקוחותיו נאמנה ודואג לאינטרסים של הנפגע בלבד ולפי סיפורו האישי של כל לקוח נבנית האסטרטגיה בה יטופל התיק, כל זאת תוך סיפוק הסבר מקיף ללקוח בדבר השלבים השונים בתהליך התביעה. 

הניסיון והידע הרב שצבר עורך הדין אשר סוסן, מקנים לו ולצוות משרדו יכולת אבחון מיוחדת, כאשר כבר בשלבים הראשונים יש ביכולתם להעריך את גודל התביעה ולפיכך גם את הידע כיצד יש לטפל בה תוך הדרכה נכונה ומדויקת לכל אדם באופן ספציפי, וזו אחת מהסיבות לכך שלקוחות המשרד זוכים להצלחה יתרה בתיקיהם.

המשרד מתמחה בכל הקשור ל – ביטוח לאומי, רשלנות רפואית, נזקי גוף, תאונות דרכים, אובדן כושר עבודה, משרד הביטחון, סיעוד ותחומים נוספים אשר ניתן לראות את הרשימה המלאה כאן כחלק מהסטנדרטים המקצועיים, משרדנו עובד עם אנשי המקצוע מהמובילים בתחומיהם, וביניהם צוותים רפואיים בכירים, משרדי חקירות, סוכנויות ביטוח, שמאים, קציני רכב, צוותים טיפוליים (פסיכולוגים, יועצים סוציאליים) ובעלי תפקידי מפתח נוספים בארץ ובעולם, אשר חווים דעתם המקצועית של המקרה ובכך נוצר למשרדנו יתרון משמעותי בניהול ההליך.

חיבור

אנו בטוחים ששיתוף פעולה ותקשורת אישית מעצימה את הקשר עם לקוחותינו במטרה להגיע ביחד אל התוצאה הרצויה והטובה ביותר.

חדשנות

אנו מאמינים שידע הוא כוח ופועלים על בסיס יומי בחיפוש אחר פתרונות, הגדלת הידע ושיפור עצמי.

שירות

אנו רואים בשרות כערך עליון ומתן שירות והכנסת אורחים הינה לב ליבו של משרדנו.

גיוון

אנו מערכים את המגוון של הלקוחות שלנו ושואפים ליצור סביבה נגישה ונעימה עבור כלל לקוחותינו.

לקבלת ייעוץ טלפוני חינם התקשר/י עוד היום