עורך דין בקריות והצפון

עורך דין בקריות והצפון – אשר סוסן, הינו בוגר תואר ראשון במשפטים LL.B, תואר שני LL.M – מוסמך במשפטים ובעל התמחות מיוחדת מטעם אוניברסיטת חיפה – “משפט ורפואה”. 

המשרד הוקם לאחר קריירה מגוונת ומוצלחת במשרדים המובילים ביותר בארץ בתחום נזקי הגוף. יתרונו של משרד עורכי הדין – אשר סוסן, הינו בכך שייצג את שני צדי המתרס הן את חברות הביטוח והן את התובעים, דבר אשר מעניק למשרד את היכולת לדעת כיצד מתנהל וחושב הצד השני ובהתאם לכך לבחור באסטרטגיה הנכונה והיעילה ביותר על מנת למקסם את הפיצויים המגיעים ללקוחות המשרד.

מחפש/ת עורך דין בקריות והצפון?

משרדנו הינו משרד בוטיק, דינמי ובעל גישה חדשנית בכל הנוגע ליחסי לקוח-עורך דין, תוך שימת דגש על: 

  • יחס אישי זמינות והענות לצרכיו של כל נפגע.
  • גישת התנהלות לטובת הלקוח – עורך דין בכיר מתחיל את ההליך הוא זה שגם מסיים אותו, ובכך נמנע מצב בו התיק "ייפול בין הכיסאות". 
  • מענה מהיר לפניית הלקוח ואופציית יצירת התקשרות לנוחות הלקוח במספר פלטפורמות – סלולר, מייל, וואטסאפ ואתר האינטרנט. משרדנו מייצג את לקוחותיו נאמנה ודואג לאינטרסים של הנפגע בלבד ולפי סיפורו האישי של כל לקוח נבנית האסטרטגיה בה יטופל התיק, כל זאת תוך סיפוק הסבר מקיף ללקוח בדבר השלבים השונים בתהליך התביעה. 

הניסיון והידע הרב שצבר עו"ד אשר סוסן, מקנים לו ולצוות המשרד יכולת אבחון מיוחדת, כאשר כבר בשלבים הראשונים יש ביכולתנו להעריך את גודל התביעה ולפיכך גם את הידע כיצד יש לטפל בה תוך הדרכה נכונה ומדויקת לכל אדם באופן ספציפי ולכן זו אחת מהסיבות לכך שלקוחות המשרד זוכים להצלחה יתרה בתיקיהם.

המשרד נותן שירותים משפטיים לכל מי שמחפש עורך דין בקריות, עורך דין בצפון, עורך דין בחיפה ואף לכלל הארץ. משרדנו מתמחה בכל הקשור ל – ביטוח לאומי, רשלנות רפואית, נזקי גוף, תאונות דרכים, גירושין, תעבורה, הוצאה לפועל ותחומים נוספים אשר ניתן לראות את הרשימה המלאה כאן.

 כחלק מהסטנדרטים המקצועיים, משרדנו עובד עם אנשי המקצוע מהמובילים בתחומיהם, וביניהם צוותים רפואיים בכירים, משרדי חקירות, סוכנויות ביטוח, שמאים, קציני רכב, צוותים טיפוליים (פסיכולוגים, יועצים סוציאליים) ובעלי תפקידי מפתח נוספים בארץ ובעולם, אשר חווים דעתם המקצועית של המקרה ובכך נוצר למשרדנו יתרון משמעותי בניהול ההליך.

 הכר את צוות עורכי הדין המומחים שלנו 


לקבלת ייעוץ טלפוני חינם התקשרי/י עוד היום 04-7705070

רוצה לקבל ייעוץ ממשרדנו ולהעריך את סיכויי המקרה שלך? ניתן להשאיר פרטים ועורך דין בכיר יחזור אליך
[contact-form-7 id="267" title="Page Contact Form"]