מדריך לנפגע בתאונת דרכים

המדריך המצורף הינו מדריך כללי אשר יעזור לכם לא לעשות את הטעויות הנפוצות בהם נפגעים רבים נופלים ומוצאים עצמם כאשר ידם על ראשם וללא יכולת להוכיח את שקרה, לכן חשוב לקרוא את המדריך ולנהוג כאמור.

מה עושים בתאונת דרכים:

  1. לאחר תאונת דרכים מומלץ לגשת אל בית החולים או קופת החולים, בדרך עצמאית או ע"י פינוי באמבולנס וזאת על מנת לעבור בדיקות מקפות של הפגיעה ותוצאותיה.

כאשר יש לפרט באוזני הרופא כי המדובר בתאונת דרכים על מנת שטענה זן תירשם בתיעוד הרפואי, היות וזוהי למעשה הגרסה הראשונית והאותנטית לאירוע התאונה והמקבלת משקל רב בבית המשפט.

חשוב להבין כי במידה ולא יקשר הנפגע בסמוך למועד התאונה את כל הפגיעות הפיזיות ואף הנפשיות מהן הוא סובל – יהיה קשה מאוד להוכיח כי הפגיעות קרו עקב התאונה.

יש לטפל בכל הבעיות הרפואיות שנוצרו עקב התאונה אפילו אם מדובר בבעיות נפשיות כגון חרדה וזאת על מנת והבעיות הרפואיות יקבלו מענה הולם וראוי בזמן הנכון ובעיקר בכדי שלא תיווצר החרפה רפואית.

  1. מהרגע הראשון, יש לשמור את כל המסמכים הרפואיים בצורה מאורגנת ובסדר כרונולוגי כגון הוצאות רפואיות והוצאות נלוות בעקבות התאונה כגון תשלומי חניה, תרופות וכיוצא באלו.
  1. כדאי לצלם תמונות הממחישות את הנזקים הגופניים של הנפגע ונזקים שנגרמו לרכוש.
  1. יש לפנות למשטרת ישראל בבקשה לקבלת "אישור משטרה" ובו יופיעו פרטי הנהגים, הרכבים ופרטי חברות הביטוח.
  1. לא מומלץ ליצור קשר עם חברות הביטוח באופן עצמאי שהרי האינטרס שלהם הוא לפצות בכמה שפחות אם בכלל.
  1. לא מומלץ לשתף פעולה עם חוקרים מטעם חברות הביטוח או גופים מטעמן ויש להפנות אותם לעורך הדין שלכם המתמצא בתחום.

המדריך לנפגע בתאונות דרכים נותן מידע ראשוני ללקוחותינו לקבלת מידע נוסף ובדיקת סיכויי התביעה שלך צור/י קשר עם המומחים שלנו: 


04-7705070

תחומי התמחות
עורך דין מומחה  זמין בשבילך לייעוץ

חייג/י עכשיו:
04-7705070

או השאר/י פרטייך ועו"ד יחזור אליך בהקדם.

[contact-form-7 id="267" title="Page Contact Form"]